Stavíme zahradní domky, pergoly, altány

Správně nastavená podnikatelská strategie se nesnaží zaujmout co největší počet klientů a předložit jim to nejlevnější řešení na úkor kvality. Ani my nestavíme zahradní domky jak na běžícím páse, ale poskytujeme nadstandardní služby vycházející přímo z našich zkušeností a dlouholeté praxe. A co vám všechno dokážeme vyrobit?

Pergoly

Výhody zahradní pergoly lze využívat od brzkého jara až do podzimu. Vytvoření ideálního zázemí určeného k posezení s přáteli či svou rodinou ocení asi každý majitel rodinného domu s přilehlým pozemkem. Navíc získáte opravdu jedinečný doplněk, který vaší zahrádku povznese o další třídu výše.

Zahradní domky

Zahradní domky nevyrábíme dle přednastavené katalogové nabídky, ale vždy ke svým klientům přistupujeme s neopsaným listem papíru. Teprve až po prvotní konzultaci společně hledáme nejvhodnější a ekonomicky nejšetrnější projektové řešení.

Dětské prolézačky

Vytvořením místa pro pořádání menších dětských hrátek získáte dokonalý přehled aktivitou svých ratolestí. Proto do svého repertoáru služeb zařazujeme i výstavbu dětských prolézaček, které se rázem stanou hlavním lákadlem.

Altány

Dřevěné altánky propůjčují pohádkovou atmosféru s příslibem romantické šarmantnosti každé zahrádce, na které jsou umístěné. Kromě své funkčnosti jsou skvělým designovým řešením a navíc dřevo se hodí k jakékoliv stavbě.

Samozřejmě, že tímto výčtem naše služby v rámci výstavby dřevěných artiklů nekončí. Dokážeme vám stejně tak dobře postavit terasu, tak i vestavěné skříně nebo zajistit unikátní truhlíky a květináče pro vaše oblíbené rostliny. Kontaktujte nás a nechte si vyhotovit předběžnou nezávaznou kalkulaci.

V případě, že vás naše nabídka osloví, následuje osobní konzultace a seznámení se s přesným plánem a průběhem výstavby.