O nás

Baví nás práce se dřevem

Firma vznikla spíše na přání blízkého okolí, sousedů, známých a ostatních lidí, kteří si vyžádali naší zručnost, ochotu si o věci promluvit a společně vymyslet danou zakázku. Tak jsme se rozhodli na poptávku zareagovat a nabídnout naše služby i širšímu okolí. Chceme lidem nabídnout možnost volby a unikátní výrobky.

Individuální přístup

Každá zahrada a prostor si žádá své řešení s ohledem na okolí. Máme rádi výzvy a vždy se snažíme na daném místě vymyslet něco unikátního samozřejmě s přihlédnutím na přání zákazníka.

Kvalita práce

Naše práce je ruční a zaměřuje se na dlouhodobou trvanlivost, funkčnost a estetiku výrobku. Nemáme rádi výrobky s návody a jedním klíčkem uvnitř. Používáme kvalitní dřevo od českých dodavatelů, které si sami dovažíme.

Rádi vám pomůžeme s vaším zahradním snem.

Tým ZZD

 

Řekli o nás:

S prací ZZD jsem nadmíru spokojen. Dokáží poradit a doporučit. Také s přihlédnutím na finanční situaci dojít k nejlepšímu možnému kompromisu volby materiálu. To vše bez zbytečných odkladů.

 

Josef H

Provedené práce:

Jeste jednou dekuji za realizaci naseho detskeho hriste. Mame z nej vsichni velikou radost!  Hriste je krasne a naprosto splnilo nase ocekavani. Spoluprace s vami byla bezproblemova, od zadani zakazky po samotnou realizaci bylo vse velice rychle zarizene a hotove. Dalsi plusove body davam za stoprocentni vychazeni vstrict nasim pranim, pozadavkum a moznostem. Vse prizpusobeno zakaznikovi presne na miru. Dekuji a at se vam dari. Doporucuji :-)

 

Katerina V

Provedené práce:

 

S učící věží jsme velmi spokojeni, děkujeme moc. Je bytelná, pěkně vymyšlená a navíc i hezky vypadá. Syn si ji oblíbil a „pomáhá“ nám v kuchyni, počítám, že s rostoucím věkem ji budeme využívat víc a víc.

 

Rebeka Č

Provedené práce: